lis 052012
 
Zarezerwuj hotel w Albanii

Ksamil to kurortowa, nadmorska osada znajdująca się w południowej Albanii. Liczne pensjonaty i hotele w Ksamil otwarte są cały rok, ale najliczniej się wybiera ten kurort od wiosny do jesieni. Ze względu na swoje położenie, Ksamil kusi odwiedzających ciepłym morzem i łagodnym, ciepłym klimatem. Hotel w Albanii, znajdujący się w Ksamil zaspokaja apatyt na, adriatyckie atrakcje do których należy nurkowanie, znajdują się tu doskonałe restauracje oferujące świeże owoce morza oraz wszystko czego może chcieć turysta. Do plusów zabookowania hotelu w obrębie Ksamil zalicza się przede wszystkim niewielki wymagany budżet, a ze względu na dobry przelicznik walutowy, Polscy turyści mogą pozwolić sobie w Albanii na więcej niż nad naszym morzem. Teren Ksamil to rezerwat dzikiej przyrody o którego przyrodę pilnie troszczy się rząd, mamy tam okazję doświadczyć prawdziwej egzotyki i obcej dla nas roślinności.

Albania to wysoko położony kraj o piaszczystych plażach, które kuszą podróżników i wczasowiczów. Od upadku komunizmu, republikański rząd dokłada starań aby gałąź turystyczna się rozrastała. Nie trudno w Albanii też o zabytki, dziedzictwo antycznej i średniowiecznej historii jest wciąż obecna w licznych miastach i wsiach oraz miasteczkach. W Albanii widać wiele wpływów Tureckich, tak w kuchni jak i mowie. Miejscowy jadłospis bogaty jest w bałkańskie akcenty i smaki, ale obecne są też wpływy bliskowschodnie.

Polacy odwiedzający Albanie chętnie do niej wracają. Niskie ceny noclegów w Albanii zachęcają do wypoczynku, a wyśmienita kuchnia i piaszczyste plaże, pozwalają doskonale i ekonomicznie wypocząć.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.0242701, Długość geograficzna: 19.974572099999932

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 44 (ostatnio: 02.07.2020 19:13:52)

Podlinkuj wpis: