wrz 232012
 
Ustka kwatery

Wakacje są chyba dla wszystkich nas najlepszą porą na wczasy, zwłaszcza, że dzieci w wieku szkolnym właśnie wtedy wykorzystują dwumiesięczną kanikułę. Można wtedy wyjechać z całą rodziną, jeśli tylko nasz szef da nam wolne.

Przeważnie rodzice planujący wypoczynek z pociechami wyjeżdżają na wczasy nad morzem, nad jeziora lub jeśli lubią wycieczki oraz wędrówki po górskich trasach to jadą w góry. Każde ciekawe turystycznie miejsce w naszym kraju jest wówczas oblegane przez naszych rodaków, a z taką sytuacją spotkamy się także w tak niewielkim uzdrowisku jak Ustka.

Mimo doskonałego przygotowania do sezonu, bo Ustka pokoje ma już przygotowane od wczesnej wiosny oraz wyczekuje z utęsknieniem na pierwszych, letnich wczasowiczów, to w środku lata zdarza się, że nie ma wolnych pokoi z łazienkami blisko morza. Wtedy uruchamia Ustka kwatery w formie pokoi ze wspólną łazienką zaproponuje poszukującym noclegów w kurorcie lokale trochę bardziej oddalone od plaży, ale w zamian za to prawie zawsze z parkingiem, co w obecnych czasach jest dużym udogodnieniem.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 49 (ostatnio: 25.05.2022 08:33:31)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 28.06.2017 00:12:56)

Podlinkuj wpis: