mar 242012
 
Tanie strony internetowe Bielsko-Biała

Prowadzę działalność w zakresie usług komputerowych. Podstawową działalnością jest tworzenie tanich stron internetowych opartych o panel administracyjny mojego autorstwa. Panel ten umożliwia tworzenie przez Państwa zakładek i podzakładek, wprowadzanie i modyfikację treści strony www, formatowanie tekstu, wprowadzanie zdjęć na stronę. panel ten wyposażony jest również w obsługę galerii do której można wprowadzać dowolną ilość zdjęć.

Istnieje również możliwość wykonania strony internetowej w oparciu o system WordPress. System ten również wyposażony jest w panel administracyjny oraz posiada wiele szablonów graficznych umożliwiających szybkie dostosowanie grafiki do Państwa potrzeb. Ponadto do systemu WordPress jest wiele wtyczek zwiekszających funkcjonalność strony, np. różne systemy ułatwiajace pozycjonowanie strony, chat, wtyczki obsługujace dostęp do płatnych tresci, itp.

Zajmuje się również pozycjonowaniem stron internetowych oraz tworzeniem prostych sklepów internetowych. Istnieje możliwość integracji sklepu z systemami płatności internetowej oraz z porównywarkami cen.

Na mojej stronie znajdziecie Państwo wybrane moje realizacje stron internetowych jak i orientacyjne ceny.

Świadczę tez inne usługi informatyczne jak szkolenia i wdrożenia systemu ePUAP i SEKAP , inne szkolenia informatyczne, naprawę sprzetu komputerowego. Siedziba firmy – Bielsko-Biała


Ocena: 2/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 49.82179, Długość geograficzna: 19.070549099999994

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 08.05.2020 15:18:44)

Podlinkuj wpis: