wrz 102012
 
Obrazy na płótnie

Piękne chwile warto utrwalać na dłużej. W czasach techniki cyfrowej rzadko kiedy wywołujemy zdjęcia, trzymając pliki jedynie w komputerze lub na nośnikach danych. Urok zdjęć jest jednak największy właśnie wtedy, gdy w możemy usiąść z albumem i powspominać miłe chwile.

Takie pamiątki w postaci pięknych zdjęć równie doskonale prezentują się na większych powierzchniach, dlatego też coraz więcej ludzi decyduje się na zdjęcia na płótnie. Obecne płótna canvas przystosowane do druku cyfrowego są bardzo dobrej jakości i to właśnie na nich najlepiej drukować ulubiony obraz lub zdjęcie. Ta forma dekoracji wnętrz jest obecnie bardzo popularna, a także nadaje pomieszczeniu wyjątkowy klimat. Fotograficzne wydruki wielkoformatowe na płótnie są również bardzo popularną formą prezentów. Doskonale pasujące jako forma podarunku dla nowożeńców, podarunku do nowego mieszkania albo prezent urodzinowy.

Nasze obrazy na płótnie są bezpieczne dla zdrowia, ponieważ wykonywane są w technologii pigmentowej oryginalnymi tuszami EPSON ULTRACHROME HDR oraz na oryginalnych mediach marek tj. ILFORD i Fomei.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 60 (ostatnio: 16.10.2020 11:47:01)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 23.05.2016 16:04:30)

Podlinkuj wpis: