lip 152012
 
Obozy żeglarskie

Świetna zabawa, mnóstwo radości, super przeżycia w gronie najlepszych przyjaciół. Biuro podróży Sailcamp zagwarantuje wszelkie warunki na nowych, luksusowych jachtach. Kuchenka, umywalka oraz zabudowa elektroniczna – lodówki, sondy, kewlarowe żagle i nowoczesne komputery pokładowe. Nasze rejsy nauczą Cię na czym polega nowoczesne żeglarstwo ale również nauczy najważniejsze zasady pływania z podstawowym wyposażeniem.

Obozy żeglarskie po WJM to idealna propozycja na rekreacyjny imprezowy wyjazd. Razem z nami oderwiesz się od ziemi i rzeczywistości! Pozwól ponieść się emocjom przez dwa tygodnie. Pojedź na najwspanialsze wakacje życia. Rejs żeglarski to oferta kierowana do każdego wiek, płeć itp. są tu bez znaczenia. Podczas wypoczynku odwiedzimy wszystkie kluby i najważniejsze wydarzenia na pojezierzu mazurskim i nie tylko!

Odczuj adrenalinę i dreszczyk emocji robiąc każdy manewr i przy każdej sytuacji na wodzie. Pływanie na jezieorze to nie tylko wypoczynek i relaks ale również zmagania z naturą, szkoła życia będąc pod wpływem najsilniejszych żywiołów

Wyjazd na mazury jest genialnym sposobem na spędzenie wakacji. Mazury są pełne historycznych i tajemniczych miejsc. Obóz żeglarski pozwala odwiedzić wszystko podczas dwóch tygodni rejsu. Każdego dnia w innym miejscu, innym porcie i przeróżnych warunkach. Nasza kadra zapewni Ci przeszkolenie z przepisów zachowywania się na jachcie i w różnych sytuacjach na jachcie a zarazem da możliwość sprawdzenia się w sterowaniu wielkim prawie 4 tonowym jachtem!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.228899, Długość geograficzna: 21.01326800000004

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 40 (ostatnio: 25.09.2020 23:29:47)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 16.07.2017 13:21:59)

Podlinkuj wpis: