wrz 062012
 
Międzyzdroje noclegi

Nad Bałtykiem jest takie miejsce, gdzie wypoczywa wygodnie na wczasach duża część naszego społeczeństwa mieszkających na południowym zachodzie naszego kraju. Są to Międzyzdroje, i to z tego powodu to właśnie nieduże letnisko jest wybierane na wczasy nad Bałtykiem, bo po prostu z Wrocławia jest tu najbliżej.

Czasami znużeni już wypoczynkiem w Międzyzdrojach turyści z Dolnego Śląska wybierają na cel wycieczki lub nieco wydłużonego lub rozłożonego w czasie pobytu Hel z jego wszelkimi imprezami oraz atrakcjami. Jeżeli rozważymy popularność i ekonomiczne aspekty pobytu to są one zbliżone, ponieważ Hel noclegi wynajmuje po zbliżonych do tych z Międzyzdrojów.

Co prawda na Półwyspie Helskim nie ma tak prestiżowych i drogich noclegów, ponieważ Międzyzdroje noclegi są w stanie zabezpieczyć na naprawdę bardzo wysokim poziomie w niezwykle ekspensywnych i prestiżowych hotelach, jakich raczej na Helu nie wynajmiecie na wczasy. Kłopoty ekonomiczne jakie dotykają Europę sprawiają również sporą recesję w turystyce. W związku z tym następnego lata w Międzyzdrojach nie przewidujemy dużej frekwencji wczasowiczów i letników.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 06.09.2022 06:25:50)

Podlinkuj wpis: