wrz 112012
 
Łóżeczka dla dzieci

Czasami już wolelibyśmy nie być dorośli … czasami wolelibyśmy powrócić do tamtych swawolnych dziecięcych dni spędzonych na szalonych zabawach, skakaniu po łóżeczkach , robieniu z koca i krzesełek wigwamu, a potem chowaniu tam swoich najważniejszych skarbów.

Dzisiaj zabawki czy mebelki mają nie mniejsze znaczenie dla naszych bobasów , jak kiedyś dla nas. Jest tylko mały wyjątek : zazwyczaj bywają bardziej funkcjonalne , pobudzające wyobraźnie i bardziej barwne.Kolorowe i niepowtarzalne zabawki z kartonu to spełnienie odwiecznych dziecięcych marzeń.

Najlepiej, kiedy są tworzone z sercem i miłością, są piękne, ale i praktyczne. Idealnie byłoby, gdyby podobały się i dzieciom i ich rodzicom, a takie są właśnie oeuf łóżeczko oraz zabawki z tektury w naszej firmie .

Bavi.pl zrodziło się jako połączenie zawodowych pasji architekta i życiowej misji mamy. Dla właścicielki sklepu, która sama jest mamą dwójki urwisów jakość zabawek, ich niezniszczalność i funkcjonalność są najważniejsze podstawą. Nowoczesne pościel dla dzieci to powiązanie nowoczesnego designe i potrzeb dziecka.

Dba o to by oferowane mebli inspirowały, cieszyły I rozwijały, testując produkty na swoich milusińskich .


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 07.12.2020 20:42:45)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 15.10.2013 09:45:35)

Podlinkuj wpis: