maj 112012
 
Garaże blaszane

Bardzo duży asortyment garaży blaszanych różnego typu oraz pozostałych konstrukcji metalowych. To, co odznacza nasze produkty to wyjątkowa klasa materiałów, solidne wykonanie oraz niepowtarzalna estetyka. Jako posiadająca szerokie doświadczenie firma sugerujemy się dobrem i satysfakcją odbiorcy, dlatego troszczymy się o niezwłoczne terminy realizacji oraz zręczną obsługę. Każde zlecenie jest dla nas specjalne bez względu na jego wielkość i każdy zamawiający jest dla naszej firmy wartościowy.

Składając zamówienie na garaż blaszany uzyskują Państwo bezpłatny montaż oraz dowóz na obszarze całej Polski, gdyż zarządzamy rozbudowanym zapleczem aut dostawczych.

Pośród oferowanych garaży posiadamy typowe blaszaki o powszechnych rozmiarach, których wygląd i dokładne ceny poznają Państwo na stronie internetowej StalSystem. Przyjmujemy zlecenia również na niestandardowe garaże o indywidualnych rozmiarach dopasowanych do wymagań klienta. Mogą one posiadać rozmaite dodatkowe elementy podnoszące komfort użytkowania. Żeby poznać wycenę dla tego typu blaszaka, wystarczy się z nami skontaktować nakreślając swoje potrzeby i oczekiwania. Często kupowanym rodzajem garaży blaszanych okazują się produkowane przez nas blaszaki posiadające kilka stanowisk nie rzadko stosowane na osiedlach mieszkaniowych, gdzie kłopotem jest niedostateczna ilość miejsca parkingowego.

Chociaż garaże blaszane są naszą zasadniczą specjalnością to ponadto zajmujemy się też produkcją bram przemysłowych oraz wiat i hal magazynowych funkcjonujących jako pomieszczenia gospodarcze, schowki na maszyny rolnicze czy magazyny różnego typu.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 49.6515266, Długość geograficzna: 20.43369299999995

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 25.09.2020 22:32:12)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 07.08.2017 21:45:11)

Podlinkuj wpis: