mar 272013
 
Dobry sklep z zabawkami

W dobrych sklepach z zabawkami możemy znaleźć teraz jeździki, które rosną wraz z dzieckiem. Dzięki wielu akcesoriom znajdującym się w zestawie, może on pełnić kilka funkcji, bardzo istotnych dla prawidłowego rozwoju fizycznego dziecka i jego koordynacji ruchowej.

Najmłodsze dzieci, które nie ukończyły jeszcze szóstego miesiąca życia, mogą używać jeździka jako bujaczki, dzięki doczepianej, bujanej podstawie. Podnóżek służy do tego, aby dziecko mogło opierać tam wygodnie swoje stópki, a szelki z pasami ochronnymi mają służyć bezpieczeństwu dziecka, które przecież jest bardzo ruchliwe i może spowodować to jego upadnięcie. W ten sposób temu zapobiegamy. Kiedy dziecko ukończy już ósmy miesiąc życia, bujaną podstawkę można łatwo zdemontować, wmontować rączkę do pchania dla rodziców i pojazd zamienia się w prawdziwy jeździk.

Kiedy jednak dziecku znudzi się już tylko siedzenie w aucie, podnóżek można zdemontować, można także odczepić rączkę dla rodziców i dziecko może uczyć się w nim chodzić. Kolejnym etapem wykorzystania zabawki jest czas, w którym dziecko potrafi już samodzielnie utrzymywać się na nogach i chodzić. Zabawką to można bawić się w domu, a także na podwórku. Gwarantuje ona wiele godzin wspaniałej, a na pewno bezpiecznej zabawy.Jeździki posiadają także liczne elementy dźwiękowe – kilka lub kilkanaście melodyjek oraz dźwięki syreny i odpalanego ślinika, które także wzbudzają ciekawość malucha i szybko się nie nudzą. Jeździki te muszą mieć także wygodne siedzenia, aby dziecko w nim czuło się komfortowo. Koła zazwyczaj powlekane są gumą, dzięki czemu mają one lepszą przyczepność i zwiększają komfort jazdy. Pchacze i jeździki, dzięki temu, że rosną wraz z dzieckiem, mogą posłużyć nam przez wiele, wiele lat. Dzięki swojej wspaniałej kolorystyce, wzbudzają od razu ciekawość dziecka.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.7624923, Długość geograficzna: 19.492177800000036

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 39 (ostatnio: 01.11.2020 00:29:00)

Podlinkuj wpis: