mar 132016
 
Bulgaria24.org - Tajemnice Bułgarii

Bułgaria określana nam była jako kurort dość odległy o nieco egzotycznym standardzie, jednak ostatnio pochwalić się może wzrastającą popularnością wśród turystów wybierających ten piękny kraj z powodu na jego szczególnie bogatą ofertę turystyczną – przyjazny klimat i stosunkowo optymalne koszty noclegów. Opisana sytuacja przyczyniła się do zredagowania przewodnika w którym prezentujemy wyjątkowo popularne miejsca znajdujące się w Bułgarii, a zwłaszcza zlokalizowane wzdłuż wybrzeża, gdzie z pewnością każdy podróżnik znajdzie atrakcje dla siebie. Bułgaria sąsiaduje z Serbią oraz Macedonią Grecją i Turcją Morzem Czarnym Rumunią . Co roku dziesiątki tysięcy polskich turystów spędza tu swoje wakacje, głównie w sezonie, na Czarno-Morskich upalnych plażach. Wszystkie takie zabytki zobaczyć można na łamach serwisu. Bogactwo kultury tego miejsca potwierdza fakt, że aż siedem historycznych miast zostało wpisanych do ewidencji Światowego Dziedzictwa Kultury. Prezentujemy ich fotki, recenzje.

W przewodniku turystycznym Bulgaria24 prezentujemy sprawdzone informacje i relacje z którymi na pewno warto się zapoznać przed wyruszeniem na wakacje. Wszystko co trzeba przeczytać przed wyruszeniem do Bułgarii. Prezentujemy kraj w którym każdego sezonu urlopy spędza tysiące turystów z całego świata. Lokalizacje takie jak Burgas wykazują się ogromną popularnością i przyciągają swoimi atutami nowych jak i stałych bywalców tego uroczego zakątka.

Obszerne forum o Bułgarii, interesująca galeria zdjęć z najbardziej popularnych miejsc i atrakcji turystycznych, czternastodniowa prognoza pogody popularniejszych kurortów w Bułgarii, mapy satelitarne przedstawiające plany autostrad i miast w Bułgarii. W naszym poradniku zobaczysz najbardziej atrakcyjne miejsca turystyczne, w których można coś pozwiedzać.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 42.835695506414005, Długość geograficzna: 26.839599609375

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 68 (ostatnio: 24.05.2023 05:44:27)
  • yahoo: 18 (ostatnio: 23.06.2019 11:32:10)

Podlinkuj wpis: