lip 122012
 
Adwords Kraków

Czy jest coś, czego nadal nie wiesz o linkach sponsorowanych i Google AdWords? Jeśli tak – bez żadnego ale wejdź na naszą klarowną stronę internetową. Znajdziesz tutaj szczególne szkolenia Google AdWords – bez względu od tego, jak kolosalna jest Twoja erudycja na ten temat, z pewnością nauczysz się tutaj czegoś atrakcyjnego. Kampanie linków sponsorowanych są niezwykle ważne w pracy każdego pozycjonera i każdego, kto prowadzi swoją stronę internetową bądź też sklep. Wskutek tego warto zainwestować w swoje zdolności i przybyć na szkolenia AdWords.

Firma prowadzi również szkolenia AdWords, kładąc nacisk na sprawy praktyczne. To właśnie dlatego tydzień po fundamentalnym szkoleniu odbywa się druga sesja (ma prawo być online), w czasie której bada się rezultaty kampanii linków sponsorowanych wdrożonej w czasie pierwszego spotkania.

Prócz pozycjonowania i prowadzania kampanii linków sponsorowanych oferowane są też szkolenia w obu zakresach. Szkolenie Google Adwords jest rozbite na 2 sesje, w czasie pierwszej konfiguruje się kampanię, a w czasie drugiej analizuje jej skuteczność i optymalizuje.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 32 (ostatnio: 08.07.2020 05:42:55)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 30.07.2017 19:19:45)

Podlinkuj wpis: